Razem przetrwamy kolejną falę

Zrobiliśmy i zrobimy to - razem

Ze względu na pandemię, która dotknęła cały świat, wiosną tego roku czekało nas bardzo dużo wyzwań. Najważniejszym z nich było zapewnienie naszym klientom takich narzędzi, aby mogli oni zagwarantować swoim pacjentom nieprzerwany dostęp do opieki medycznej przy jednoczesnym zapewnieniu, zarówno pacjentom, jak i personelowi, jak największego bezpieczeństwa.

Umożliwiliśmy narzędzia do przeprowadzania telewizyt, zamawiania e-recept, wysyłki kodów za pomocą SMS-ów. Dzięki połączeniu z portalem LekarzeBezKolejki.pl zagwarantowaliśmy naszym klientom możliwość dotarcia do szerszej grupy pacjentów. Następnie jako jedni z pierwszych umożliwiliśmy pełną obsługę e-skierowń.

Daliśmy z siebie 200%! Wszystkie nasze działania prowadziły do jednego. Aby mieli Państwo poczucie bezpieczeństwa informatycznego. Dzięki narzędziom, które Państwu udostępniliśmy, bez przeszkód mogliście Państwo skoncentrować się na leczeniu pacjentów. Dodatkowo skupiliśmy się na bieżącym wsparciu merytorycznym, zwłaszcza w zakresie zmian w rozliczeniach i sprawozdawczości z NFZ.

Obecnie stoi przed nami kolejna próba. Bogatsi o zdobyte doświadczenia jesteśmy na nią gotowi. Na bieżąco będziemy unowocześniać oferowane rozwiązania, mając na względzie komfort i bezpieczeństwo Państwa pracy. Już dziś chcemy powiedzieć: „Możecie na nas liczyć, jesteśmy po to, aby Was wspierać i razem przejdziemy przez ten trudny czas stając się coraz silniejsi”.

Kontakt

Piotr

Specjalista ds. Handlowych
Skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością pomogę Państwu wybrać rozwiązanie kompletne dla Państwa placówki.