Razem przetrwamy kolejną falę

Razem przetrwamy kolejną falę
26-10-2020 Piotr

Ze względu na pandemię, która dotknęła cały świat, wiosną tego roku czekało nas bardzo dużo wyzwań. Najważniejszym z nich było zapewnienie naszym klientom takich narzędzi, aby mogli oni zagwarantować swoim pacjentom nieprzerwany dostęp do opieki medycznej przy jednoczesnym zapewnieniu, zarówno pacjentom, jak i personelowi, jak największego bezpieczeństwa.

Umożliwiliśmy narzędzia do przeprowadzania telewizyt, zamawiania e-recept, wysyłki kodów za pomocą SMS-ów. Dzięki połączeniu z portalem LekarzeBezKolejki.pl zagwarantowaliśmy naszym klientom możliwość dotarcia do szerszej grupy pacjentów. Następnie jako jedni z pierwszych umożliwiliśmy pełną obsługę e-skierowń.

Daliśmy z siebie 200%! Wszystkie nasze działania prowadziły do jednego. Aby mieli Państwo poczucie bezpieczeństwa informatycznego. Dzięki narzędziom, które Państwu udostępniliśmy, bez przeszkód mogliście Państwo skoncentrować się na leczeniu pacjentów. Dodatkowo skupiliśmy się na bieżącym wsparciu merytorycznym, zwłaszcza w zakresie zmian w rozliczeniach i sprawozdawczości z NFZ.

Obecnie stoi przed nami kolejna próba. Bogatsi o zdobyte doświadczenia jesteśmy na nią gotowi. Na bieżąco będziemy unowocześniać oferowane rozwiązania, mając na względzie komfort i bezpieczeństwo Państwa pracy. Już dziś chcemy powiedzieć: „Możecie na nas liczyć, jesteśmy po to, aby Was wspierać i razem przejdziemy przez ten trudny czas stając się coraz silniejsi”.

Te tematy mogą Państwa zainteresować!

29-06-2021| 1 min

Konferencja Pielęgniarek Medycyny Szkolnej EDM

W poniedziałek 28 czerwca 2021 roku nasza reprezentacja gościła na III Ogólnopolskiej Konferencji Pielęgniarek Medycyny Szkolnej w Warszawie.

15-06-2021| 1 min

Szczepienia przeciw COVID-19 w aptekach

Od 15 czerwca Oddziały Wojewódzkie NFZ przyjmują wnioski od aptek w sprawie dołączenia do Narodowego Programu Szczepień. Za każde przeprowadzone szczepienie przeciwko SARS-CoV-2 apteka otrzyma wynagrodzenie w wysokości 61,24 zł.

27-05-2021| 1 min

Obowiązek wymiany e-dokumentacji

W ciągu ostatnich lat bardzo mocno zmienia się środowisko pracy służby zdrowia.