Szczepienia przeciw COVID-19 w aptekach

Szczepienia przeciw COVID-19 w aptekach
15-06-2021 Maciej

Szanowni Państwo,

Od 15 czerwca Oddziały Wojewódzkie NFZ przyjmują wnioski od aptek w sprawie dołączenia do Narodowego Programu Szczepień. Za każde przeprowadzone szczepienie przeciwko SARS-CoV-2 apteka otrzyma wynagrodzenie w wysokości 61,24 zł. Do udziału w programie może zgłosić się każda ogólnodostępna apteka o aktywnym statusie w Rejestrze Aptek, która:

  • Jest podłączona do systemu P1;
  • Spełnia wymagania określone w rozporządzeniach sprawach wykazu pomieszczeń wchodzących w skład powierzchni podstawowej i pomocniczej apteki oraz szczegółowych ;wymogów, jakim powinien odpowiadać lokal apteki;
  • Prześle formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami. Wnioski aptek będą rozpatrywane w kolejności zgłoszeń a przewidywany czas od rejestracji zgłoszenia do rozpoczęcia szczepień wyniesie co najmniej 14 dni. Więcej informacji uzyskają Państwo tutaj: nfz.gov.pl
Te tematy mogą Państwa zainteresować!

29-06-2021| 1 min

Konferencja Pielęgniarek Medycyny Szkolnej EDM

W poniedziałek 28 czerwca 2021 roku nasza reprezentacja gościła na III Ogólnopolskiej Konferencji Pielęgniarek Medycyny Szkolnej w Warszawie.

15-06-2021| 1 min

Szczepienia przeciw COVID-19 w aptekach

Od 15 czerwca Oddziały Wojewódzkie NFZ przyjmują wnioski od aptek w sprawie dołączenia do Narodowego Programu Szczepień. Za każde przeprowadzone szczepienie przeciwko SARS-CoV-2 apteka otrzyma wynagrodzenie w wysokości 61,24 zł.

27-05-2021| 1 min

Obowiązek wymiany e-dokumentacji

W ciągu ostatnich lat bardzo mocno zmienia się środowisko pracy służby zdrowia.