Strona internetowa dla lekarza

Strona internetowa dla lekarza
24-05-2021 Piotr

Strony internetowe dla lekarzy, gabinetów lekarskich, przychodni, szpitali oraz aptek.

Pierwsze wrażenie może być tylko jedno – dlatego warto zainwestować w estetyczną stronę internetową. Profesjonalnie i ciekawie zaprojektowana strona www Państwa placówki sprawi, że pacjenci chętniej skorzystają z Państwa usług. Dzięki przejrzyście przedstawionej ofercie pacjenci łatwiej znajdą najważniejsze dla nich informacje, bez angażowanie recepcji w udzielanie ciągle tych samych odpowiedzi. Dane adresowe i oznaczenia na mapce pomagające znaleźć placówkę sprawią, że pacjenci ze spokojem i pewnością dotrą na wizytę w wyznaczonym czasie.

Czy posiadanie strony internetowej może mieć pozytywny wpływ na rozwój Państwa placówki? Oczywiście, że tak.

Strona www to wygoda dla Państwa Pacjentów

  • Zwiększenie wiarygodności lekarza i placówki
  • Brak ograniczeń geograficznych
  • Szybki kontakt z lekarzem

Wraz z przygotowaniem strony internetowej możemy również zaprojektować profesjonalne logo. Logo będzie mogło być użyte na stronie internetowej bądź w codziennej pracy. Jednym z przykładów jest umieszczenie logo na Państwa dokumentach medycznych, co pozwoli na szybką identyfikację placówki przez pacjentów. Odpowiednie logo pozwoli pacjentom na łatwiejsze zapamiętanie Państwa marki w natłoku konkurencji.

Nie zwlekaj i skontaktuj się!

Te tematy mogą Państwa zainteresować!

29-06-2021| 1 min

Konferencja Pielęgniarek Medycyny Szkolnej EDM

W poniedziałek 28 czerwca 2021 roku nasza reprezentacja gościła na III Ogólnopolskiej Konferencji Pielęgniarek Medycyny Szkolnej w Warszawie.

15-06-2021| 1 min

Szczepienia przeciw COVID-19 w aptekach

Od 15 czerwca Oddziały Wojewódzkie NFZ przyjmują wnioski od aptek w sprawie dołączenia do Narodowego Programu Szczepień. Za każde przeprowadzone szczepienie przeciwko SARS-CoV-2 apteka otrzyma wynagrodzenie w wysokości 61,24 zł.

27-05-2021| 1 min

Obowiązek wymiany e-dokumentacji

W ciągu ostatnich lat bardzo mocno zmienia się środowisko pracy służby zdrowia.